Du er her:

Personalet

Stilling og navn Trinn Kodeord Mobil skole 03686
Kontaktlærer Hilde Gårder 1.trinn teamleder  
     
Kontaktlærer Cecilie Solbakken 1.trinn  
Kontaktlærer Bente Bakkemo 1.trinn  
Spesialpedagog Tove Fredly 1.trinn  
Fagarbeider Stine H Rostad Hole 1.trinn SFO Baseleder  
Fagarbeiderlærling Tone- Anette  Hestnes 1.trinn SFO alb SFO1
     
Kontaktlærer Monica S. Kaspersen 2.trinn teamlærer  
Kontaktlærer Mona Nilsen Strand 2.trinn  
Kontaktlærer Ingvild G Bjørkan 2.trinn  
Kontaktlærer Bodil Nordvik 2.trinn  
Katarina E. Unstad 2.trinn  
Miljøterapaut Liv-Johanne Edvardsen 2.trinn SFO baseleder alb SFO 2
     
Fagarbeider  Tommy Mathisen 2. trinn SFO  
Fagarbeider Tone Johansen 2.trinn SFO  

 

   
Kontaktlærer Gry R Ødegaard 3. trinn teamleder  
Kontaktlærer Elisabeth Haugmo 3.trinn  
Kontaktlærer Nina Merete Jentoft 3.trinn  
Kontaktlærer Helle Hansen 3.trinn  
Kontaktlærer Hanne Snoen 3.trinn  
  Lill-Karin Åseng 3.trinn  
Fagarbeider Lone Evjen 3.trinn SFO baseleder alb SFO 3  
Evy Larsen 3.trinn SFO  
     
     
     
Kontaktlærer Lene Thu  4. trinn teamleder  
Kontaktlærer Øystein Nordvik Arntzen 4.trinn  
Kontaktlærer Roar kristiansen 4. trinn  
Kontaktlærer Tordis Moe 4. trinn  
Lærer Andrine Skjelstad 4.trinn  
    alb SFO4
Sten-Åke Kangeby 4. trinn SFO  
Assistent Evy Larsen 4. trinn SFO  
     
Kontaktlærer Trine Pedersen 5. trinn teamleder  
Kontaktlærer Sandra Gudvangen 5.trinn
Kontaktlærer Christina Smedvig 5.trinn  
Kontaktlærer Tom Øystein Hansen 5.trinn
Kontaktlærer Unni Mangset Lorentsen 5.trinn  
     
   
Fagarbeider Svein Erik Heggmo 5.trinn  
     
     
     
     
Kontaktlærer Grete Kristoffersen Tandberg 6. trinn teamleder  
Kontaktlærer Eirik Øwre Nilsen 6. trinn  
 Geir Helland IKT/ faglærer 6. trinn  
  6. trinn  
Kontaktlærer Anne Trine Kristiansen 6. trinn  
Lærer Steinar Engen 6.trinn  
     
     
Kontaktlærer Grete Evjen 7. trinn teamleder  
Kontaktlærer Ivar Karlsen 7. trinn  
Kontaktlærer Rolf David Storvoll 7. trinn  
Kontaktlærer Liv Texmo 7. trinn  
Fagarbeider Tommy Mathisen 7.trinn  
     
     
Faglærer Sløyd Sonja Tanner 5.-6.-7. trinn  
Faglærer tekstil Ingvild Mathisen 5.-6.-7. trinn